Bizi Takip Edin..

HİZMETLERİMİZ...

Yabancı Çalışma İzini

HANE HALKI YANINDA ÇALIŞACAK OLAN YABANCI UYRUKLU KİŞİLER İÇİN ÇALIŞMA İZNİ İŞLEMLERİ

​Ev hizmetlerinde çalışacak olan yabancılar için çalışma izni alınabilmesi için BRS Danışmanlık 'tan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ev hizmetlerinde çalışacak olan yabancılar için başvuru süreci tek aşamadan oluşur. Gerekli belgelerin hazırlanmasıyla Çalışma Bakanlığı'na başvuru yapılır.

Öncelikle başvurusu yapılabilmesi için yabancı personelin en az 6 ay süreli uzun süreli ikamet tezkeresine sahip olması gerekir. .Altı aylık ikamet tezkeresi almamış olan yabancılar ise, uyruğunda bulundukları veya daimi ikamet ettikleri ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti temsilciliklerine başvuruda bulunarak işlem sürecinin başlatılmasını sağlayabilirler. Daha sonra işveren olacak hane halkının neden yabancı personel istihdamına ihtiyaç duyduğunu ve yabancıya ödenecek maaş ile sigorta primini ödeyecek mali gücünün olduğunu ispata dair belgelerini de bakanlığa sunmalıdır. Bu şartları karşılayacak mali güce ve yabancı personel istihdamını haklı kılacak gerekçeye sahip olan hane halkı işverenler başvuruda bulunabileceklerdir.

Hiçbir danışmanlık firması başvurunun olumlu sonuçlanacağını garanti edemez ancak olumlu sonuçlanması için deneyimleri ve konu hakkındaki bilgisini kullanır ve en iyi ve hızlı sonucu alır.

Ev hizmetlerinde çalışacak olan yabancı personele ödenecek minimum ücret asgari ücret olarak belirlenmiştir. Gereklievraklar ve servis ücreti için lütfen BRS Danışmanlık firmasına başvuruda bulunun.


Yabancı İkamet İzni Fiyat Tespiti


 

 

 

Randevu Alma
Mali Durum Belgesi (Banka Yazısı)
Kira Kontratı (Noter Onaylı)
Emniyet Kart Bedeli
İkamet Harcı
Vize Harç Bedeli
Vergi Numarası Alınması
Erken Çıkış İzin Belgesi
Zorunlu Yabancı Sağlık Sigortası (Yaş)

Tutar:


Kampanya İkamet İzni Tüm Masraflar Dahil 599,00 USD

Dizayn : Çizgi Web Tasarım