Bizi Takip Edin..

HİZMETLERİMİZ...

Otel Yönetim Danışmanlığı

Otel Danışmanlık BRS Ayrıcalığı ile

Bir otelin doğru kararlar alması ve bu kararları uygulayabilmesine yardımcı olabilecek profesyonel desteği vermekteyiz. Otelinizde doğru personel ile çalışıp çalışmadığınızı, doğru personel seçimi ve mevcut personelin eğitimi otelinize katacakları karınızı artırırken, gider kalemlerinizin minimuma indirmek için profesyonel ekibimizle danışmanlık vermekteyiz.

Başlıca Verdiğimiz Danışmanlık Hizmetleri

Otel Proje Danışmanlığı

İster sıfırdan otel yapın, ister mevcut binanızı otele çevirin, isterse otel kiralamak veya satın almak isteyin sizlere otelin iç mimarisinden, genel projenin anahtar teslim olarak sizlere sunmaktayız.

Yönetim Danışmanlığı

Bir oteli yönetmek ile çalışır durumda tutmak arasında çok önemli bir fark vardır. Bu fark geleceği planlamakla başlayan bir sürecin, kurulan yönetim sisteminin devamlılığını garanti altına almayla sonlandırıldığı ciddi bir çalışmadır. Gerek yeni açılacak bir otel, gerekse çalışır durumda bulunan bir otel olsun, yönetim süreçlerini hazırlamak ve uygulamak için gerekli yetenek, tecrübe ve bilgiye sahip olduğumuzu göreceksiniz.

Teknoloji Danışmanlığı

Bir otelin doğru teknolojiyi kullanma yeteneği, misafirlerine sunduğu hizmetin kalitesini arttıran en önemli unsurdur. Özel bir tecrübe ve bilgi gerektiren bu konuda, otelinizin yapısına ve özelliğine göre üreteceğimiz çözümler sizi bir kademe yukarıya taşıyacaktır.

Denetim ve Analizler

Fiyat - fayda ilişkisi, gelir - gider dengesi, maliyet hesapları gibi birçok konuda danışmanlarımız analizlerinizi yaparak doluluk - fiyat maksimizasyonu için sizleri bilgilendirecektir. Bu analizler size aynı zamanda önünüzde bekleyen yıllar için projeksiyon imkanı sunacaktır.

GRM Danışmanlığı

GRM (Misafir İlişkileri Yönetimi - Guest Relation Management), özellikle şehir otelciliğinin pazarlama stratejisinde gittikçe artan bir öneme sahip olmaktadır. Misafir ile ilk kontaktan itibaren başlayan ilişkiyi sıcak ve güncel tutarak , sadakati oluşturmak prensibine dayanan bu hizmeti sizin adınıza biz hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Satış Yönetimi ve Web Satış Danışmanlığı

Günümüz şartlarında başka şehirde şube veya satış merkezi açmak çok maliyetli olmaktadır. Bu maliyetinizi en düşük seviyede tutmak için sizin adınıza oluşturduğumuz satış ekibimizle sizin adınıza biz satış ağı oluşturmaktayız.

Başka şehirdeki müşterilerin sizleri tanıması ve sizlerin yeniliklerinizden müşterilerinizin bilgi alması mı gerekli?

Başka şehir ve ülkelerde yeni satış ağı oluşturmak ve satış stratejisi yapmak mı istiyorsunuz?

Başka şehirde şube veya alt satış ağı kurulması çok zahmetli ve maliyeti yüksek mi geliyor?

BRS DANIŞMANLIK olarak gerekli olan bu satış ve pazarlama hizmetlerini, sizden biriymiş gibi biz vermekteyiz.

Dizayn : Çizgi Web Tasarım