Bizi Takip Edin..

HİZMETLERİMİZ...

Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

 

Motivasyonunuzu yüksek tutan, yeni günün getirdiklerine hazır olmanızı sağlayan nedir?
Her gün karşılaştığınız fırsatlar ve yenilikler birçok tercih yapmanızı gerektirir. Değişim süreklidir. Her dakika, her saat, her gün değişiyoruz. Dünya değişiyor. Bazı değişimler hemen fark edilir, bazıları bizi farkında olmadan değişmeye zorlar.

Değişime hazır mısınız?

Değişmeniz gerektiği anda değişimin getirecekleri ile başa çıkmaya hazır mısınız?

Artık yöneticiler bilgiyi ve insanları aynı anda yönetebilmeli. Sadece işe bağlı davranış kalıpları artık yeterli değil, kişiler arası iletişim becerileri hayati önem taşıyor.

Mevcut becerilerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi kadar yeni ekonomi düzeninin gerektirdiği becerilerin edinilmesi için "sürekli eğitim" şart. Artık işler eskisi gibi olmayacak. Yeni ekonomik düzen birçok işi ortadan kaldırırken birçok yeni iş türünün de doğmasını sağlıyor. Eğitim kişilerin becerilerini geliştirerek değişime uyum sağlayabilmelerinin bir yolu. Bu yüzden bütçelerde artık bir "ek masraf" değil, sürekli yatırım olarak yer alıyor. Bizler, BRS Danışmanlık'ta, "hedefe odaklanmış eğitimin" değişimin getireceği zorluklarla başa çıkmada en uygun araç olduğuna inanıyoruz. Bunu kendimize de uyguluyor, sürekli eğitimlerle kendimizi geliştiriyor ve yetiştiriyoruz

Kişilerin becerilerini iyileştirmeleri ve geliştirmeleri tek başına yeterli olmuyor. Kurumsal davranış kalıplarının da değiştirilmesi lazım. Ancak ikisi birlikte gelişirse istenen başarı yakalanıyor.

Müşterimizin bakış açısını öğrenebilmek için basit sorular soruyoruz:

  • Kuruluşunuz açısından çalışanlarınızın önemi nedir?
  • Eğitimden ne anlıyorsunuz?
  • Sizin için önemi nedir?
  • Bu eğitimden ne bekliyorsunuz?
  • Beklentinizi karşıladığını nasıl anlayacaksınız?

Üst yönetimin insan kaynaklarına ve çalışanlarına bakışı eğitim projemizi şekillendirmemizde büyük rol oynar. Bilinçlendirme ve eğitimlere kuruluş içinde hangi seviyeden başlamamız gerektiğine karar vermemizi sağlar.

BRS danışmanlık olarak eğitim ihtiyaçlarını belirlerken 7 aşamalı yöntem arayışını kullanıyoruz:

1-    Müşterimizin kurumsal ve stratejik gereksinimleri

2-    Kuruma özgü eğitim programı ve değerlendirme yöntemi tasarımı

3-    Eğitimin verilmesi (sadece sınıfta değil her yerde)

4-    Çalışanların yeni becerilerini işe hemen adapte edebilmeleri için koçluk

5-    Programın değerlendirmesi

6-    Çalışanların izlenmesi

7-    Koçluk ve gerekirse bir üst seviyede eğitim

Her kurumda farklılaşan eğitim programlarımıza, vaka çalışmaları, rol oynama ve görsel-işitsel destekleyiciler gibi modern ve etkisi kanıtlanmış yöntemler uyguluyoruz.

Dizayn : Çizgi Web Tasarım