BRS Danışmanlık

“BRS”, Türkiye’de bir ilki başlatarak birçok firmadan alınacak hizmetleri tek bir kuruluştan alınmasını sağlayacak profesyonel bir kadroyla iyi bir hizmeti vermeyi kendine prensip edinmiş olan bir kurumdur.

“BRS” olarak, yerli ve yabancı şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda; kalıcı çözümler üreterek, firmanızı maliye, işletme mühendisliği, hukuk, denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman, turizm danışmanlığı, devlet teşvikleri takip ve projelerin yürütülmesi, ihtiyacınız olan birçok alanda hizmet sunuyoruz.

Her biri kendi alanında deneyimli; her sektör ve işletmeler için, en üst düzeye kadar her seviyede iş ortağı olduğumuz işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda kuruma özel çözümler üretiyoruz.

BRS MİSYONU

Firmaların gelecek nesillere ve sürekliliği için birçok departmanın koordinasyonu uyumlu şekilde olması gerekmektedir. BRS olarak dışarıdan farklı kurum ve kuruluşlardan alınan hizmetleri tek bir çatı altından alınmasını sağlamak ve bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmak mümkündür. Farklı kurumlardan sağlanan hizmetler, firmalara maddi olarak büyük gider oluşturmaktadır. Finansal olarak bu güçlüklerin önüne geçmesinde bir adım atmış oluyor. Danışmanlık işletmeler için bir gider değil, bir kazanç olarak düşünülmesi gerekmektedir. Nitekim Danışmanlık hizmetinde firmalar gider değil kazanç elde ederler. Doğru danışman, doğru adım attırıp piyasadaki rakiplerinizden bir adım önde olmasını sağlayacaktır.

BRS VİZYONU

BRS, ülkemizde DANIŞMANLIK sektöründe en iyiyi yaratma isteğiyle;

  • Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri sunarak güven içinde mutlu etmek,
  • Çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini, gelişmesini ve bağlılığını sağlamak,
  • Bilinçli, eğitici, kaliteli hizmet anlayışı ile güncel mevzuata hakim ve modern dünyanın gelişimine ayak uyduran ve gelişmeleri takip ederek,
  • Sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek hedeflerine koşar.
  • Sektöründe öncü olmak ve hizmet kalitesini yükselterek, büyümesine devam etmektir.