Bizi Takip Edin..

Firma kuruluş işlemleri ve Şirket Kurmada Doğ...

Firma Kuruluş İşlemleri

Firma Kuruluş İşlemleri

Evet birçok yazı ve makale okumuşsunuzdur. Firma nasıl kurulur? Ne yapılması gerekir? Kimlerden destek alınır? Bizde bunları cevaplamak ve size yardımcı olmak için “BRS” olarak sizlere daha fazla yardımcı olmak adına dilimiz döndüğünce anlatalım.
İlk yapmanız gereken,
1) Şahıs işletmesimi yoksa Tüzel kişilikli bir işletme mi kurmak istiyorsunuz?
Evte şahıs işletmesi kurarsanız sizi bekleyen riskler avantajlar neler? Tüzel kişilikli (LDT.AŞ.vb.) şirketler kurarsanız vergisel sorumluluklar ve sizi bekleyen zorluklar ve avantajlar nelerdir? Öncelikle bunları belirliyoruz. “BRS” uzmanları ile bunu belirliyoruz.
2) Hangi işi yapacaksınız ve rakipleriniz kimler?

Bizim her zaman önerdiğimiz önce bildiğiniz işi yapınız. “BRS” olarak iş fırsatları ve imkanları konulu eğitim ile daha fazla bilgi alabilirsiniz.

3) Nerde iş yeri açacaksınız?

Siz yapacağınız iş ile ilgili olarak açılacak ofis mi? Yoksa bir giriş kat dükkan mı? Atölye mi? Diye belirlemek işinizdeki yatırımda öncelikli ve iş yaparken gider bütçenizin en büyük kalemini oluşturacak kira olacağını unutmayın. “BRS” olarak kiralık veya satın alacağınız gayri menkul ile ilgili doğru bilgiye ulaşmanız çok kolay.

4) Ana Sözleşmelerin Hazırlanması: Evet işin içerik ve becerisi ile ilgili olarak neler yapacağınız belirlendi. İşi nerede kuracağınız açık ve net, fakat hukuksal olarak eksiklerimiz neler? Bizi neler bekliyor ve ilerleyen zamanda işlerimizin büyüme hedefi belirlenmesi ile sözleşme yazılıyor. “BRS” hukuk birimi ile yapılan toplantı ile tüm sorularınız cevaplanıp sözleşmeleriniz güvenli bir şekilde hazırlanıyor.

5) Personel seçimi: İşe başlarken normal şartlarda bir müşavire, avukata, pazarlama uzmanına ihtiyacınız vardı ama siz “BRS” seçerek hepsini bir merkezden temin ettiniz ve sadece çalışacak personelin işe alınması hususu kaldı. “BRS” ik yönetmenleri tarafından işletmenizin profiline uygun uzman kadronun seçimi gerçekleşiyor.

6) Web sitesi ve sosyal medya: Evet bugün her işletmenin bir web sitesi ve kurumsal kimliğine ihtiyacı zorunlu hale gelmiştir. Konu ile ilgili olarak “BRS” teknoloji danışmanlarının vereceği hizmetler ile web sitenizi biz hediye diyoruz. Kurumsal kimlik ve logolarınız hazırlanıyor. Sizin için Pazar kriterleri çıkarttırılıyor ve siz sadece patronluğunuzun keyfini sürüyorsunuz. “BRS” sunduğu bu hizmetler için ön fizibilite ve görüşmeler ücretsizdir.

Evet maliye, ticaret sicil, meslek odalarına kayıtları, noter işlemleri vb. işlemler ne oldu diye soranları duyar gibiyiz. “BRS” olarak aldığımız tüm işi anahtar teslim etmenin verdiği rahatlıkla kuruluşlarınız en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

BRS Danışmanlık

Farkı Bizimle Yaratın
Dizayn : Çizgi Web Tasarım